XVI Dni Konstantynowa 11-12.07.2015 r.

11-12 lipca 2015 roku w Parku Platerów w Konstantynowie odbyły się XVI Dni Konstantynowa. Impreza zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury i Urząd Gminy w Konstantynowie cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców gminy, jak i przybyłych gości. Wczesnym sobotnim porankiem rywalizację rozpoczęli wędkarze biorący udział w zawodach o puchar Wójta Gminy Konstantynów. O godz. 18 miało miejsce uroczyste otwarcie XVI już Dni Konstantynowa, po czym swoje występy zaprezentowali młodzi wokaliści z Rokitna i Wilanowa, oraz zespół Miami Band. Punktem kulminacyjnym sobotniego wieczoru był koncert zespołu Casandra.

Niedzielne obchody uroczystości rozpoczęto od powitania i przemówień zaproszonych gości, po czym rozpoczęła się część artystyczna, w której wystąpiły reprezentacje ze Sławatycz, Janowa Podlaskiego i Konstantynowa. W dalszej części imprezy mieliśmy koncert zespołu Hoyraky, występ duetu Bartek Prokop i Piotr Kulicki, a koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Buenos Justyny Mosiej, poprzedził pokaz fajerwerków.

Linki do stron z galeriami i wideo relacjami z XVI Dni Konstantynowa:

nagranie Klaudia Tawrel - Alicja Janczak - Remedium

nagranie Klaudia Tawrel - Kwiatuszki - I'm An Albatraoz

nagranie Klaudia Tawrel - Kwiatuszki - My Słowianie

XVI Dni Konstantynowa w mediach: