XIX Dni Konstantynowa 7-8.07.2018 r.

Zwieńczeniem imprezy będzie występ gwiazdy wieczoru – Red Lips. Nie zabraknie również fajerwerków.

XIX Dni Konstantynowa zorganizowane zostały w dniach 7 do 8 lipca. Tradycyjnie impreza odbywała się w Parku Platerów. W sobotę o godzinie 5 rozpoczęły się zawody wędkarskie na zbiorniku w Zakanalu. Główna część rozpoczęła się o godz. 18.00 Był taniec z szarfami w wykonaniu dzieci przygotowanych przez Edytę Paszkowską. Zaprezentowali się także młodzi wokaliści z gminy Konstantynów. Po godz. 18. rozpoczęły się zajęcia animacyjne dla dzieci, do 21.50 zabawa z DJ-em. Na scenie o godzinie 22.00 pojawiła się ze swoim występem CAMASUTRA, później ponownie dyskoteka z DJ-em. 8 lipca uroczystość rozpoczęła się o godzinie 15.00, wręczeniem nagród z sobotnich zawodów wędkarskich.

O godz. 15. Wójt Gminy Romuald Murawski rozpoczął oficjalną część XIX Dni Konstantynowa i tym samym przywitał przybyłych gości. Zostały również ogłoszone wyniki konkursu KRUS i nastąpiło wręczenie nagród. Następnie na scenie pojawiły się zespoły z GCK Konstantynów: Pogodna Jesień, Melizmat, Latido, laureaci konkursu „Śpiewać każdy może” oraz dzieci uczestniczące w zajęciach tanecznych. O godzinie 18.00 odbył się występ kabaretu Made in China. Zdzisław Marczuk wraz ze swoją uczennicą Oliwią Spychel wystąpił w duecie o godz. 19.30. Następnie zaprezentowała się Kapela Taaka Paka.  RED LIPS - gwiazda wieczoru rozpoczęła swój koncert o godzinie 21.30. Na zakończenie fajerwerki oraz dyskoteka "pod gwiazdami".

fot. Gwalbert Krzewicki

Linki do stron z galeriami i wideo relacjami z XIX Dni Konstantynowa:

MM Projekt Biper TV - wideorelacja

Podlasie24 - wideorelacja , wideorelacja