Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie
Odsłony: 178

 

 

Program XV Prezentacji „Za kolędę dziękujemy” 

 

13.00 – rozpoczęcie uroczystości – Wójt Gminy Romuald Murawski

13.15  - „Jasełka” gimnazjaliści z Konstantynowa pod kierunkiem

             Teresy Bogusz – Filipiuk

13.30 – Chór Parafialny z Konstantynowa pod kierunkiem Stanisława Filii

             (4 kolędy)

13.45 – relacja z przebiegu konkursu literackiego ”Anioły”- wręczenie

  nagród i dyplomów, odczytanie werdyktu jurorów

   - wiersz Karina Rabczuk  (F. Matoszuk – „Co ja myślę o Aniołach?”)

13.50 – zespół „Wiem dokąd idę” z Łomazy (3 kolędy)

14.00 – Wiersz Karina Rabczuk (M. Kołodziuk „Gloria In exelsis Deo”)

14.05 – Chór męski „Wiarus” z Międzyrzeca Podlaskiego (4 kolędy)

14.20 – grupa uczniów ze Szkoły Podst. Z Konstantynowa

            pod kierunkiem Agnieszki Charko ( 3 kolędy)

14.30 – wiersz Partycja Kępińska

14.33 – zespół „Jagódki” z Rokitna reprezentujący Gminną Instytucję

  Kultury (4 kolędy)

14.45 – podsumowanie konkursu na „Szopkę Betlejemską”

            zorganizowanego przez Agnieszkę Charko

15.00 – „Leśniańskie Nutki” grupa reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury

            w Leśnej Podlaskiej (4 kolędy grane i śpiewane)

           – kierownik muzyczny Z. Marczuk

15.10 – Zespół Ludowy „Jutrzenka” z Rogoźnicy reprezentujący

            Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podl.

15.20 – wiersz Karina Rabczuk (Fr. T. Krasuski – kwartet o Aniołach

  1. II „Narodziny”)

15.25 –  Kacper Gieruszka  - 2 kolędy zagra na saksofonie

15.30 – „Kolędowanie w Szóstce” - grupa uczniów reprezentująca Gminne

             Centrum Kultury w Drelowie

15.40 – wiersz Partycja Kępińska „Anioł pasterzom powiedział”

15.45 – podsumowanie konkursu plastycznego „Moje Anioły” – wręczenie

  nagród i dyplomów

15.55 – Zespół „Pogodna Jesień” z Konstantynowa (4 kolędy)

16.10 – zespól dziecięcy „Iskierki” pod kierunkiem Ireny Olichwiruk

            reprezentujący Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim

 16.20 – Chór „Janowianie” pod kierunkiem Ireny Olichwiruk

16.35 – wiersz Julia Rabczuk  „Życzenia na Nowy Rok”

16.40 – montaż słowno – muzyczny oparty na tekstach ks. Jana  

            Twardowskiego  w wykonaniu uczniów Szkoły Podst. w Komarnie

16.55 – zakończenie XV Prezentacji



Wideonagranie GCK - cz.1 , cz.2 , cz.3 , cz.4