You are currently viewing Wystawy – Konstantynów pałac 13.05.2022 – 5.06.2022r.

Wystawy – Konstantynów pałac 13.05.2022 – 5.06.2022r.

Czas start! Widzimy się w Pałacu!

W dniu 15 maja 2022 r. w Pałacu Platerów w Konstantynowie odbyło się otwarcie wystawy zdjęć z wypraw harcerskich pt. „Nie czas na nudę – Harcerska Alternatywa”. Wystawa została przygotowana we współpracy Gminnego Centrum Kultury w Konstantynowie i Hufca ZHP Biała Podlaska. Finanse zostały pozyskane od Wójta Gminy Konstantynów Romualda Murawskiego, który chętnie wspiera wszelkie inicjatywy powstałe w Gminie Konstantynów. Zdjęcia zostały wykonane przez dwóch harcerzy Krzysztofa Kowaluka i Jana Hołuba głównie podczas akcji letniej i zimowej. Wystawa ta ma na celu pokazanie wszystkim jak można aktywnie spędzać czas, a jednocześnie pokonywać swoje słabości, co w dzisiejszych czas jest niezwykle ważne. Te wyprawy to alternatywa na niecodzienną aktywność. Na otwarciu wystawy zjawili się harcerze z Hufca ZHP Biała Podlaska, którzy oglądami, śpiewali i pląsali. Ty był niezwykły wieczór. ?Wystawę można oglądać we wtorki w godz. ?16:00 – 18:00 ? i w niedzielę w godz. ?14:00 – 16:00 ?