33. Dzień Seniora w Konstantynowie – 22.10. 2017 r.

W niedzielę 22 października 2017 r. obchodzony był już 33. raz Dzień Seniora.
Łączył się on także z wyborami władz konstantynowskiego Koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów na kolejną kadencję.
Ponownie na Prezesa w Konstantynowie wybrano panią Henrykę Gołoś, która już kilka lat pełni tę funkcję.
W imieniu Zarządu z Białej Podlaskiej życzenia i gratulacje dla Seniorów przekazała pani Maria Skonieczna. Nie zabrakło życzeń, kwiatów i sponsoringu od wójta gminy Romualda Murawskiego, który przybył z małżonką. Miłe słowa do zgromadzonych wygłosił ks. Proboszcz Waldemar Tkaczuk.

Gminne Centrum Kultury przygotowało Seniorom muzyczny upominek z okazji Ich święta. Pod kierunkiem instruktora pana Krzysztofa Olesiejuka wystąpił zespół LATIDO oraz soliści: Magda Karczmarz, Gabrysia Stańczuk ? Zarzycka, Weronika Franczuk, Julia Semeniuk i Bartek Juszkiewicz. Wystąpiły też w duecie Edyta Karczmarz i Kinga Grabiec. Nie mogło zabraknąć piosenek wykonywanych przez zespół Pogodna Jesień przy akompaniamencie pana Zdzisława Marczuka. Panie Emilia Przybysławska i Danuta Wereszko przeczytały wiersze stosowne do odbywającej się uroczystości.

Panie organizatorki części kulinarnej przygotowały wspaniałą ucztę i smakołyki. Degustowano je w przerwach zabawy prowadzonej przez DJ-a.

Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie bardzo ceni sobie wieloletnią współpracę z Seniorami.

Życzymy wszystkim dobrego zdrowia, uśmiechu, spełniania marzeń i braku czasu na starzenie się.

Trzeba to wyraźnie powiedzieć, że Ci Ludzie wymagają od siebie nawet wtedy, gdy inni od Nich nie wymagają.