You are currently viewing Ferie zimowe z GCK 2023r.

Ferie zimowe z GCK 2023r.

Ferie z GCK 2023 trwają na dobre. Już trzeci dzień za nami. Na nudę nie mamy czasu ruch, swoboda i twórcze działanie w doborowym towarzystwie to najlepsze lekarstwa dla dzieci i młodzieży. Do tego dodać kartonowe warsztaty gry stolikowe i karciane stare, ale jare "PAŃSTWA - MIASTA" a nawet własnoręcznie stworzone gry planszowe strategiczne. Zadowolenie i satysfakcja - murowane.

 

Czwarty dzień ferii, w którym wybraliśmy się do Lublina. Wysłuchaliśmy cudowny koncert muzyki symfonicznej, zjedliśmy pyszną pizzę i wyskakaliśmy się na trampolinach.

Miło nam, że mogliśmy zobaczyć to cudowne widowisko…

Było lepienie pierogów (wszystkie brzuszki były pełne) zajęcia twórcze z wykorzystaniem włóczki. Spotkanie z Panami Policjantami oraz dzień PUZZLI i zmaganie z grą terenową.

Byliśmy z wizytą w Klubie Seniora w Konstantynowie, że w gości nie idzie się z pustymi rękami to upiekliśmy pyszne ciasto. Dziękujemy Pani Kierownik - Agnieszce Kasperuk, Seniorom i Pracownikom Klubu za możliwość odwiedzin i serdeczne przyjęcie naszej MAŁEJ gromadki.

I po FERIACH.... Ostatni dzień był szalony i kolorowy. Były przebieranki, pokaz mody i sesja zdjęciowa na ściance wykonanej przez dzieci samodzielnie. Dzieciom i młodzieży dziękujemy, że byliście z nami przez te tygodnie. Pani EWELINIE JÓWKO dziękujemy za dokarmianie wszystkich pysznymi jabłkami.

Dodaj komentarz