You are currently viewing Ogłoszono IV Konkurs Makramy “Sznurkiem wyplatane”, na który można zgłaszać prace do 10 maja. Organizatorem jest Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie i bialskie starostwo powiatowe.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu jednego rękodzieła techniką makramy w wybranej kategorii. Tematyka prac oraz materiały użyte do tworzenia makramy są dowolne. Pracę konkursową wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do 10 maja na adres: Gminne Centrum Kultury, ul. Platera 7, 21-543 Konstantynów. Więcej informacji pod nr tel.: 502 098 704; gckkon@op.pl lub kultura@gckkonstantynow.pl.