Z ogromną radością i dumą informujemy, że 16 maja podczas XXXI Festiwalu Pieśni Maryjnej w Leśnej Podlaskiej, wystąpiły nasze dwa zespoły wokalne – „Pogodna Jesień” oraz „Melizmat” zdobywając nagrody! 

Zespół „Pogodna Jesień”, przy akompaniamencie skrzypiec Pana Zdzisława Marczuka, zaprezentował utwory:
Wspaniały występ został doceniony przez jury, a zespół zdobył II miejsce w kategorii ludowe zespoły wokalne. 
Zespół „Melizmat” pod opieką artystyczną Pana Krzysztofa Olesiejuka wykonał utwory:
zdobywając III miejsce w kategorii zespoły wokalne. 
Jesteśmy niezwykle dumni z naszych artystów, którzy z wielkim zaangażowaniem i sercem reprezentowali nasze Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie. Serdecznie gratulujemy obu zespołom oraz życzymy kolejnych sukcesów i wielu pięknych muzycznych chwil! 