You are currently viewing Wspólnie z GOK Międzyrzec Podlaski zapraszamy na potańcówkę.

Wspólnie z GOK Międzyrzec Podlaski zapraszamy na potańcówkę.

“Wymarzona” potańcówka w stodole u samego Zdzisława Marczuka jest inicjatywą oddolną. Zrodziła się podczas niespodzianki urodzinowej z okazji 80-lecia urodzin Mistrza.
Szalony pomysł zaproszenia Was do domu, ale czy nierealny??
Zróbmy to! Przedłużamy oktawę świętowania urodzin, w większym gronie. Wynika z pasji do ludzi, otwartych serc, miłości do muzyki.
Jest wyrazem otwartości Gospodarzy, pana Zdzisława oraz jego dzieci, którzy swą serdecznością i otwartością zarażają i przyciągają młodych z najodleglejszych zakątków Polski!Potańcówka odbędzie się 23 września, na powitanie jesieni,
w lubelskich Zakalinkach na terenie rodzinnego Marczukowego gospodarstwa.Zachęcamy do przywiezienia drobnego “składkowego” jedzenia, które posłuży jako przekąska podczas długiej nocnej zabawy i będzie częścią wspólnego stołu.Zapraszamy wszystkich sympatyków a także uczniów pana Zdzisława Marczuka do wspólnego grania, tańców i hulańców do rana!Ps. Istnieje opcja spania na polu namiotowym za stodołą.
Pss. Wskazówka nawigacyjna- Zakalinki 57, gmina Konstantynów. W nawigacji dobrze wpisać Wiatrak Koźlak- dom Gospodarzy znajduje się tuż przed nim. Pokaż mniej