You are currently viewing Zaproszenie na Piknik Rodzinny!  Park w Konstantynowie.  1 czerwca 2024r. Sobota, godzina 15.00 – 19.00

Zaproszenie na Piknik Rodzinny! Park w Konstantynowie. 1 czerwca 2024r. Sobota, godzina 15.00 – 19.00

Zaproszenie na Piknik Rodzinny!

Drodzy Przyjaciele,

serdecznie zapraszamy Was na niezapomniany dzień pełen radości i zabawy na nasz Piknik Rodzinny! Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które sprawią, że spędzicie fantastyczny czas w gronie najbliższych.

Co będzie na naszym pikniku? Oczywiście szaleństwa na dmuchańcach, gdzie dzieciaki będą mogły wybuchać radością, skacząc i bawiąc się na różnorodnych dmuchanych konstrukcjach.

Ale to nie wszystko! Czekają na Was też konkurencje przygotowane przez Ochotniczą Straż Pożarną z Konstantynowa, które dodadzą piknikowi nieco rywalizacji i emocji. A dla miłośników czytania przygotowaliśmy Bibliotekę na Kocyku, gdzie będziecie mogli usiąść wygodnie i zagłębić się w książkowe światy.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych – będą mogły bawić się bańkami mydlanymi, malować twarze w kolorowe wzory, a także ozdabiać włosy warkoczykami.

A to nie koniec! Przygotowaliśmy też zabawy animacyjne, stoisko Lasów Państwowych, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się więcej o otaczającym nas środowisku, oraz obozowisko harcerskie, które przeniesie Was w atmosferę przygody i wspólnego odkrywania natury.

Czekamy na Was z niecierpliwością w dniu 1 czerwca o godzinie 15:00 w parku w Konstantynowie. Przygotujcie się na świetną zabawę i niezapomniane chwile w gronie rodziny i przyjaciół!