TVP w gminie 9 maja 2012 r.

Ekipa TVP Pr. I w gminie Konstantynów nagrywająca materiał do programu ?Kawa czy herbata?

W dniu 9 maja 2012r. na terenie gminy Konstantynów gościła ekipa TVP, która nagrywała materiał promocyjny o gminie Konstantynów do programu ?Kawa czy herbata?. Było to w ramach projektu ?Bug ? rajem dla turysty?.

Zapraszamy do obejrzenia na stronie tvp.pl felietonów wyemitowanych 21 maja 2012r. przez program 1 TVP oraz obejrzenia zdjęć dokumentujących pobyt ekipy telewizyjnej w urokliwych miejscach gminy i spotkań z niepowtarzalnymi mieszkańcami.

Dziękujemy za pomoc w sprawnym zorganizowaniu całego dnia nagrań: Wójtowi Gminy ? Romualdowi Murawskiemu, Sekretarz Gminy ? Elżbiecie Łazowskiej, Zespołowi ?Pogodna Jesień? ze Zdzisławem Marczukiem, Panu Marianowi Gryglasowi i Jego ekipie, Panu Andrzejowi Łazebie, Ks. Proboszczowi Waldemarowi Tkaczukowi, Marii Sawczuk, Mariannie Strojek, Janinie Bartosiewicz, Krystynie Strojek, Danucie Pawlik, Grażynie i Waldemarowi Pajorom, Agnieszce Dziewińskiej, Anastazji i Zdzisławowi Przybysławskim, Julii Rabczuk, Martynie Przybysławskiej i Jej mamie, Wiesławie i Mirosławowi Sobieszczukom, Antoniemu Kołodyńskiemu, Wojciechowi Zwirkowskiemu oraz Zdzisławowi Kozłowskiemu.