You are currently viewing Wakacyjne zajęcia GCK “W pięć dni dookoła świata” w ramach #WakacyjnejAktywAkcji!

Wakacyjne zajęcia GCK “W pięć dni dookoła świata” w ramach #WakacyjnejAktywAkcji!

Miejsce spotkań to pałac w Konstantynowie.

Dzisiaj minął nam pierwszy dzień #WakacyjnejAktywAkcji. Było twórczo aktywnie i odlotowo. Czas minął nam bardzo szybko, ale jutro jest nowy dzień.

Drugi dzień #WakacyjnejAktywAkcji za nami. Było pracowicie ale się opłacało bo było smacznie i molekularnie.

Trzeci dzień #WakacyjnejAktywAkcji za nami. Wycieczka rowerowa udała nam się znakomicie zwiedziliśmy Zamek W Janowie Podlaskim (polecamy wszystkim), jedliśmy lody i bawiliśmy się na wszystkich napotkanych placach zabaw . Dziękujemy Fundacja PFR oraz mamom, które nas wsparły podczas jazdy.

To już kolejny dzień #WakacyjnejAktywAkcji w gminie Konstantynów Jak widać na fotach, nie ma czasu na nudę. Dla każdego coś miłego.

Ostatni dzień #WakacyjnejAktywAkcji z GCK za nami. Dziś uczestnicy mieli możliwość wykonać własnoręcznie kartkę pocztową, zaadresować ją i wysłać w świat, powstały także kolorowe naszyjniki hawajskie idealne podczas pozowania na pamiątkowej ściance fotograficznej. Nie zabrakło również gier animacyjnych ratujących sytuację podczas deszczowej pogody. Na zakończenie pochłonięte migiem blaszki babki górniczej. Dziękujemy Fundacja PFR za wsparcie. Dzięki Wam mogliśmy więcej.